time

Çalışma Saatleri 7 / 24

phone

Telefon 0232 341 67 67

Gökdelenlerin Arasında Sağlık Merkezi

Gökdelenlerin Arasında Sağlık Merkezi

YENİ KENT MERKEZİ  BAYRAKLI' NIN YENİLENEN HASTANESİ

Batı Anadolu Sağlık ve Eğitim Kurumları (BASEK) Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Özer Gürbüz, “1999 yılında hizmet vermeye başlayan Central Hospital için neden Bayraklı’yı seçtiğimiz sorulduğunda Bayraklı’nın İzmir in merkezi olduğunu ve her semte eşit uzaklıkta olduğunu söylemiştik.  Hastanemiz açıldığından beri “İzmir’in merkezinde.. Bayraklı’da..’’ sloganını kullanıyoruz. O zaman Bayraklı İzmir’in merkezi değil varoşu kabul ediliyordu. Ama bugün İzmir’in yeni kent merkezi olarak anılıyor. Central Hospital’ın yeni sloganı ise          “ Yeni Kent Merkezinin Yenilenen Hastanesi”oldu  Son 1-2 yılda sağlık ve otelcilik hizmetlerinde konfor ve teknoloji  geliştirici çok önemli yatırımlar yaptık. Hastalarımız denize nazır körfez manzarasına hakim odalarında daha çabuk iyileşiyorlar.” dedi.
Batı Anadolu Central Hospital’ın yanı sıra Batı Anadolu Mavişehir Tıp Merkezi, Batı Anadolu Mersinli Cerrahi Tıp Merkezi’nin de SGK, özel sigorta ve bankalar, TBMM  ile anlaşmalı olarak sağlık hizmeti vermeye devam ettiğini hatırlatan Op. Dr. Özer Gürbüz, “ Sağlığa yaptığımız yatırımın yanı sıra okullarımız da eğitim vermeye devam etmektedir. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın TEOG sistemini kaldırmasıyla beraber okullarımız ve meslek liselerimiz daha çok önem kazanmaya başladı. Ayrıca yıllardır hayalini kurduğumuz Batı Anadolu Üniversitesi’nde de artık sona geldik ve müjdeli haberleri kısa zaman sonra kamuoyu ile paylaşmayı hedefliyoruz ” dedi.
Kalp Anjiyo Sistemi Hizmete Girdi

Op. Dr. Gürbüz, “ Koroner anjiyografi kalp damar hastalığı tanı ve tedavi şeklinin belirlenmesinde önemli tetkiktir. Hastanemizde 10 yılı aşkındır kullandığımız koroner anjiyografi sistemimizi daha nitelikli hizmet için yenisi ile değiştirdik. Yeni anjiyografi sistemi daha düşük radyasyon kullanarak daha iyi görüntü kalitesi elde etmek mümkün. Ayrıca olası kalp rahatsızlıkları ve kalp krizlerine karşılık hastanemizde 24 saat kardiyoloji ekibi hazır beklemektedir.” dedi.

Op. Dr. Gürbüz Sağlık kuruluşlarımız arasında kurulacak entegre sistemi ile de hastalarımızın tetkiklerini uzman hocalarımız anında değerlendirip, tedavi ve iyleştirme süreçlerini hızlandırarak hastalarımıza doğru zamanda doğru teşhis ve tedavi yontemi uygulanacak.
Dr. Gürbüz yeni uygulamaya koyacağımız bu sistem ile hastalarımız grubumuzdaki hangi sağlık birimine  giderse gitsin farketmez sağlık kurulu heyetimiz hastayı takip edebilecek dedi.

KAYNAK : Basın


Batıanadolu Hastaneleri
444 0 104

#ozelhastaneler #izmirhastaneler #batianadoluhastaneleri #centralhospital #mersinlitipmerkezi #mavisehirtipmerkezi

f

E-Bülten